Ako sa tvoril Pražský obchůdek.. priestor pre nápady

Ďalším letným projektom, ktorý sme si dali za cieľ dokončiť bol “Pražský obchůdek”. Na Slovensku a Česku nie je trh kultúrnymi projektami až tak presýtený a tak sme si dali za cieľ vytvoriť miesto, kde sa budete radi vracať či už len pre inšpiráciu, ale vás tam niečo osloví a vy si to kúpite. Samozrejme všetko je s profesionálnou dizajnérskou podporou.

Spojili sme sa s umelcami, aby sme vytvorili Magické miesto, kde to žije a kde sa umenie nielen rodí, ale aj vystavuje a prezentuje.

“Pražský obchůdek” dostal v júli nové logo so sloganom “Dýchame pro umění”. Má evokovať charakteristiku miesta, ktoré budujeme a taktiež.. čo by to bol za obchodík bez poradkyne pre krásu? Tejto úlohy sa zhostila naša Lindsey – “beauty konzultantka”, ktorá momentálne býva v Japonsku.

Spolupracujeme s medzinárodnými značkami a snažili sme sa vytvoriť projekt, ktorý prinesie netradičné veci.

“Pražský obchůdek” prináša nielen krásu šperkov, ale aj štýlových vecičiek a nové tváre európskeho či ázijského dizajnu. Pripravili sme rozhovory s umelcami ale aj fantasy či dark art tvorbu a iné štýly. Sme tu naozaj milo potešení, že projekt už zaznamenáva pozornosť a začali si ho všímať bloggeri z celého sveta.

10683429_1535259206690607_8189129073144325841_o

V rámci Pražského Obchůdku budú prezentovaní umelci: Irina Petrova, Anna Vanova, A. Rezwan a iní. Foto: z albumov Iriny Petrovej, Lindsey. jana-guothova-illustrator-portfolio-powerplate-cooperation

Good Advertising Blog: 2016.

kreatívny, ateliér, originálne, umenie, kúpa a predaj umenia, európski autori, interiérový dizajn, obrazy, umenie na stenu, fotka, fotografia, šperky

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s