Ako sa vydávajú knihy pre psíky: ako “cestuje” slovenská ilustrácia na obálku

Jeden milý deň som dostala oslovenie od americkej vydavateľky, ktorá chcela vydať knihu pre psíky. Kniha pre psíky je určite dôležitou vecou a je zaujímavé sledovať, aké projekty Ľudia v amerike nevymyslia. Čo vidím rozdiel v americkej kultúre oproti Slovákom je, že američania sú rozhodne disciplínovanejší, akčnejší.. a podnikavejší ako Slováci.

Kým Slovák mávne rukou, Američan rozhodne vymyslí spôsob, ako sa to spraviť dá. To je napríklad veľký rozdiel medzi USA a nami ako ho vnímam ja.

No a teraz vážne.. aký obrázok skončil na obálke knihy, ktorý sa klientke páčil? Že v Amerike si aj psíky užívajú život “cestovateľov”, o tom niet pochýb.

white-dog-travel-in-car-vector-329197.jpg
Ilustrácia: Guothova / Creative Illustration.
Túto ilustráciu ponúkame aj pre detičky formou Wall artov, nálepiek či ako ozdobu detských izbičiek. Ilustrácie pre najmenších od slovenskej autorky a dizajnérky. Ilustrácie, ktoré potešia oko – plné pozitívnych emócií. Hľadajte ich pod značkou Guothova.

Jana Guothova. Illustrátorka píše toto leto pre Good Advertising Blog. / This is authentic Illustration hand drawn by artist Guothova. Available for various creative Projects. We are available for business Offer.

good-illustrations-which-sell-guothova-magazine-illustrations

Pre milé ilustrácie sme tiež zaviedli značku “good illustrations”. Naše produkty sú kvalitné a otestované usa trhom. A to, čo funguje vonku, predsa bude fungovať aj doma. Hľadáte naozaj kvalitné biznis riešenia?

Každý dizajn je autorský a unikátny. Čo to znamená? Že ho nájdete len pod našou značkou ilustrácií a v agentúrach, s ktorými spolupracujeme.

Public relations. Good advertising Blog. 

Detské izbičky
Ilustrácia pre deti
Slovenská ilustrácia
Kvalitná ilustrácia
Knihy – covery pre Kindle
Grafika a ilustrácia

artist, designer, creative, dog, white, yellow, taxi, business, illustrator, guothova, original dog, book, cover, usa, cooperation, žltý taxík, ilustrácia pre deti, autorský dizajn, medzinárodná autorka

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s