Giveskill: Slováci v Prahe alebo ako sa rodí spolupráca Charity a ilustrácií

Nedávno sme sa stali súčasťou pražského projektu Giveskill a takto sa stala naša ilustrácia súčasťou  posolstva, ako zmeniť svet k lepšiemu. Výťažok z projektu je pre podporu charity.

Čo si kupujem?

Na výber máte množstvo už pripravených ilustrácií z nášho portfólia, ktorých som 100 % autorkou, takže si nekupujete prácu od neznámeho autora, s ktorou napríklad by ste mali do budúcna právne problémy.

logo-300x150.png

Ako to vlastne celé pracuje? Ak si teda cez nás kúpite biznis ilustráciu pre váš projekt, podporíte nami vybratú charitu 50 % z projektu. Prečo si kúpiť biznis ilustráciu cez nás? Pretože si kupujete zaručene otestované riešenia, ktoré sme vytunovali prostredníctvom mnohých klientov. Janka pracuje v oblasti ilustrácie niekoľko rokov a predostierame vám skutočne len riešenia, ktoré fungujú. S našou ilustráciou si kupujete aj naše know-how pre váš projekt. Spolupracujeme aj s autorkou Zuzkou Dolinay a tá má ilustráciu na rozprávkový štýl. Ak by vám to vyhovovalo pri niektorých projektoch, vieme spolupracovať aj s ňou.how-it-works-diagram.002-1024x576.png

Nie je jedno, ako a kde riešite marketing.

Skúšali ste napríklad niekedy otestovať účinnosť marketingového kanála? A viete, že kým niektoré médiá o sebe tvrdia, že fungujú a nie je to tak a bežný človek nedokáže odhadnúť, ktoré riešenia vám fungovať budú a ktoré nie? Výsledkom je možno aj demotivácia, pocit že veci nefungujú tak ako majú. Úspešné projekty nevznikajú náhodou. Je za nimi tvrdá práca a premyslená stratégia.

child-fund-int.png

Spýtajte sa viac: about.me/janaguothova

——————————-

Ok what more about this project? Kindly Be in Touch with us. Support Charity with cooperation with us and good project like Giveskill can be growing for future.

zákazník, pr, media, agentúra, ceo, žilina, slovensko, internetový marketing, public relations, illustrations, for kids, segment

Advertisements

One thought on “Giveskill: Slováci v Prahe alebo ako sa rodí spolupráca Charity a ilustrácií

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s