Zákazník je človek, ktorý podporí váš biznis, teda váš partner

Dnes chápeme zákaznícky Biznis Model vo veľmi uzatvorenom kruhu. Dnes nám nestačí počúvať od predávajúceho to, čo vás učili v škole, alebo aký má celkový obzor vedomostí a počúvať od neho nadrilované frázy.

Predaj je akt súhlasu zákazníka s ponukou

Nátlak? To nie je správna biznis cesta. Výhodu budú mať firmy, ktoré sú bližšie k zákazníkom. Firmy, ktoré nekráčajú s davom, ale snažia sa od neho oddeliť. Taktiež kreatívne firmy, ktoré oslovujú mladých ľudí novými inovatívnymi možnosťami.

Prechádzame totiž na Americký model fungovania, kde tí, ktorí budú mať konkurenčnú výhodu budú uprednostnení.

Budujme si Image a Goodwill. Image a Goodwill firmy sú tým, čo vám pomôže dosiahnuť to, kam by ste chceli vašu značku posunúť. Aké atribúty má mať značka, ktorú sa snažíte vybudovať? Čo je posolstvom fungovania značky?

Ako si vybudovať značku s konkurenčnou výhodou, ktorá nesplynie v dave? Aj týmto témam sa budeme venovať na našom Good Advertising Blogu. Píšeme odľahčene, ale snažíme sa písať pútavo, aby ste sa v našom letnom seriáli nenudili.

A.. určite by to chcelo aj Limonádu!

– Tento článok je Originálny text od autorky Good Advertising Blogu, J. Guothovej.
Autorka je kreatívna podnikateľka na voľnej nohe, toto leto píše Blog a inak sa venuje autorskej tvorbe všetkého druhu. Spolupracujeme so zaujímavými startupmi a vlastne robíme všetko, čo sa od nás skôr neočakáva 🙂 Toto leto sme si dali za cieľ napísať odborný Blog, pretože odborných blogov je na Slovensku stále málo.

Experiences
building, company, guothova, bednar, blog, about advertising, copywriting, good advertising, companies, solutions, image, goodwill

Good Advertising Blog. Copyright 2016.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s