Prezentujme sa: Keď zamestnanec odíde z firmy vo veľkom štýle..

Keď vizuálna prezentácia je základ. Originálne logá, ktoré boli vytvorené našim ateliérom. Sme profesionáli v našej oblasti. Pracovali sme s finančnými inštitúciami, bankami. Práce sú súčasťou tvorby firemnej identity pre vybraných klientov.

maxx_holding.jpg
maxx_finance.jpgmaxx_global.jpg
kolibrik.jpg

Ospravedlňujeme sa, ale práce sme mali vo vyššej kvalite. Sú relatívne trochu rozrastrované facebook algoritmom.

papa.jpg
Odchodové oznámenie z firmy pre nášho kamaráta Lukáša, podané kreatívnou formou. Aj takto sa dá odísť z firmy kreatívne. Kreatívec nikdy neodíde z firmy bez pozdravu.

screen1.jpgprachozrutky.jpg

obnovitelnezdroje1.jpg

Idea pre stránku s obnoviteľnými zdrojmi. Ide o pomerne starý dizajn, ale snažili sme sa ho riešiť efektívne v rámci tých možností, ktoré som ako študentka v tých časoch mala.

Rešpektujte prosím autorské práva autorky. Copyright: Guothova 2016.
Prachožrútky je idea pre upratovací servis, ktorá nakoniec nebola zrealizovaná. Ak by chcel niekto koncept použiť, ozvite sa nám.

Guothova. Copyright: 2016. Good Advertising Blog.

logá: kolibrik, prachožrútky, obnoviteľné zdroje, papa, papa.sk, tvorba webu, elegantný dizajn, reklamná agentúra, štúdio, branding, branding kit, dizajn, design

Okrem toho v mojom osobnom portfóliu sa nachádzajú klienti ako Hotel Máj, Hotel Flora, Rybársky Dvor, Pelikan, Geotherm, Tondach, Zelené údolie Mojš, Syrárne Bell, Paraguajský konzultát, Citrix Caffee Pascucci, Zepter, Family Frost, Tangle Teezer, Honourbranding, United Lawyers, Power Place Pulheim, Loudoun 360, papa, liecebnepobyty, relaxTour, Global Business Solutions, M Banschick – N.Y. psychiatrist, Hansen Boehrer, LLP, Belly Health nutrition, Teresa Earnest – memories n more. Niektorých som riešila v rámci agentúry Besyx a keďže má štúdio na moje práce Copyright – samozrejme ich nezverejňujem.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s