Dobrý dizajn musí pracovať pre klienta..

Dnes nájdete veľa pseudoodborníkov na dizajn, ale je len málo dizajnérov, ktorí ho tvoria kvalitne s ohľadom na požiadavky klienta.

Návrh branding kitu, ktorý má nielen štýl, ale dokonale pracuje, je efektívny a adaptibilný marketingovým kanálom, cez ktorý sa premieta, to je výzva dnešných dní! Dobrý dizajn nie je to, že si ho človek pozrie raz.. a zabudne. Dobrý dizajn je ten, ku ktorému sa zákazník vracia ako k dobrej značke, ktorá u neho vyvoláva pocit “domova”.

Skončili sa časy chladných a nič nehovoriacich.. lacných bannerov. Keď dnes chcete zaujať, treba na to voliť úplne iné a nezlučiteľné cesty s tým, čo robí šedý priemer.

Dobrý dizajn = je investícia do budúcnosti a hodnoty vašej spoločnosti.

Sú len dve možnosti

1. Buď zaniknete v dave..
2. Alebo sa vaša spoločnosť bude rozvíjať a rásť.. a zákazníci jej budú dôverovať. Dobrý dizajn totiž zaujme a vytvorí zázemie, aby sa zákazník mohol na vás s hrdosťou obrátiť. Náš trh má jediný problém – väčšina dizajnov pôsobí a má v sebe “stopu” východnej európy, kde ešte stále uvažujeme v mantineloch.

Každý chybný krok na mediálnom poli a v komunikácii značke škodí.

V rámci marketingu sú potrebné inovácie a hľadanie stále nových riešení. Pokiaľ je našim cieľom vytvoriť značku, ktorá bude pracovať aj za hranicami Slovenska a bude efektívna, je potrebné budovať nový a inovatívny – zážitkový marketing.

Janka – Good Advertising Blog. Copyright 2016. GOOD ADVERTISING BLOG. Tento článok je súčasťou nášho letného blogovania o marketingu. Píšeme autentické a originálne články. Rešpektujte prosím naše práva duševného vlastníctva. Pokiaľ ste magazín, časopis alebo firemný vydavateľ a chceli by ste naše články zverejniť, oslovte nás! about.me/janaguothova

Pre promo tohto článku bol použitý Originál umenia z Jemenu, ktorého výstava je súčasťou nášho Blogu. Tento art je dizajn, ktorý si môžete zakúpiť aj do vašich domovov.

Untitled design(1)

dizajn, kvalita, marketing, reklama, inovácie, marketing ktorý predáva, výstava

design
marketing which sells
technical
company
building
branding kit
company growth
it

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s