Copywriting alebo čo by vám chcel produkt povedať?

Náš reklamný blog sa rozrastá o ďalší článoček. Dnes si povieme viac o Copywritingu. Copywriting je niečo, čo dá firme vlastný a autentický ráz a navždy ju spojí s myšlienkami, ktoré by chcela svojim zákazníkom povedať.

Hovoríme tu o poctivom Copywritingu a autentických textoch, ktoré sú presne zamerané na to, čo chce publikum, teda čitateľ. Dobrý copywriting má v sebe iskru, rytmickosť, čitateľa nenudí a článok si chce prečítať až do konca. Ďalším kritériom je výzva k akcii, podprahový stimul ku kúpe.. a samozrejme ako ľudia z médií vieme, že text by mal byť šťavnatý a zákazník by sa mal chcieť k vašej značke vrátiť.

Áno, reč je o reklamných textoch, ktoré fungujú. A reklamný textár.. sa nazýva Copywriter. Je to človiečik, ktorý hovorí presne to, čo by vám povedal Produkt, keby ste ho nechali rozprávať.

Píšeme s najväčšou pozornosťou k čitateľovi a vieme, že zle zvolené slová môžu napáchať viac zla ako dobra. Media oblasť využijete buď rázne.. a bude z vás hviezda pár krát, alebo to chce texty, ktoré budú fungovať dlhodobo. Potrebujete naozaj dobrý reklamný text? about.me/janaguothova

good-advertising-blog-ucme-sa-na-rieseniach-blog-copywriting.png
“Blog citlivý k čitateľom” ™ a GOOD ADVERTISING BLOG je blogovací priestor slovenskej dizajnérky, ktorá bloguje o skúsenostiach vo svojej oblasti. Máme skúsenosti zo zahraničného trhu a vieme priniesť čitateľovi hodnotu, ktorá je jednoducho na Slovensku postrádaná. Ak ste médium, kontaktujte nás a vyžiadajte si súhlas pre publikovanie našich príspevkov. Všetky články, ktoré píšeme sú na mieru pre tento projekt a autentické. Spolupracujeme s unikátnymi projektami a autormi o ktorých si myslíme, že sú top na slovenskom trhu. Ak ste autor, vytvorili ste niečo zaujímavé a chceli by ste tu byť, máme pre vás priestor, ako sa rýchlo a efektívne prezentovať. Tvoríme úspešný copywriting.
Copyright: 2016 Guothova. Zatiaľ sa ospravedlňujeme, ale Blog je v budovacom štádiu a texty neprešli korektúrou.

copywriting
dobrý reklamný text
textár
copywriter
spolupráca
dizajn
reklama
produkt
zaujmite
internetový marketing

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s