Interiérový dizajn: spálňa ako z rozprávky od slovenskej autorky

Vždy nás prekvapia milé riešenia našich klientov a jedným z nich je aj internetový obchod s obrovskými obrazmi na stenu: wallsheaven.com. Kvalitná rozprávková ilustrácia zo Slovenska od nás bude zdobiť steny rodičovských izieb, ktorí sa rozhodnú pre špeciálne riešenie a to..

minimálne také, ak nie viac úsmevné
ako ich ratolesti.

Pre všetkých rozprávkovo založených rodičov, ktorí ešte nevyrástli z čias detstva a chceli by zaobstarať art nielen do detskej izbičky, ale i do svojej spálne v rovnakom štýle.

Nájdete nás pod značkou “bee and glow illustrations”. Vieme spolupracovať aj s inými výrobcami interiérových doplnkov a dizajnu.

home-design-modern-bedroom-lordalea-cute-cartoon-snowman-with-christmas-decoration-E82820467.jpgホームデザイン-modern-bedroom-lordalea-adorable-little-mermaid-set-isolated-on-white-B42767473.jpghome-design-modern-bedroom-lordalea-cute-cartoon-christmas-deer-on-snowing-background-C29504346.jpghome-design-modern-bedroom-lordalea-cute-flying-bees-with-pink-love-heart-isolated-on-white-C35059496.jpg

morská panna v spálni
včeličky: spálňa
sobík
snehuliačik

Good Advertising Blog. 2016

wallsheaven, design, interiérový dizajn, včielky, sobík, sob, mermaids, morské panny, panna, morská, snehuliačik, snehuliačikovia, zimná séria

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s