Obrázky, na ktoré nezabudnete sa tvoria na Slovensku

Základom dobrej spoločnosti je odlíšiť sa od ostatných. Vieme to aj my a preto sú naše ilustrácie originálmi. Každá je ručne kreslená. Niektoré vznikali 2 hodiny, niektoré aj 20 a viac.

Všetko samozrejme závisí od konceptu, na akom sa pracuje. Naše riešenia sú iné ako ostatné.

“Snažíme sa vždy kreatívne spracovanie témy ale samozrejme tak, aby ilustrácia zapadla medzi ostatné, ktoré sme vytvorili a tvorila tak ucelený koncept pre vývojárov hier, magazínov atď.”

92627467.jpg

Tieto riešenia máme vyvinuté ako veľmi jednoduché napríklad pre agentúry ako Getty Images. Riešenia sú veľmi praktické a jednoduché. Pred klienta sa dostáva tak už hotové riešenie, s ktorým vie pracovať ďalej.

108703638.jpg


162058103.jpg

523278941.jpg

164448977.jpg

“.. Jedna druhej riekla?” – ilustrácia aj pre váš projekt alebo knihu. Máš odvahu tvoriť niečo nové? Staň sa autorom! Spolupracuj s nami. Podporujeme aj startupy. about.me/janaguothova

Grafiku máme mierne rozostrenú kvôli skresleniu cez sociálne siete, ale ináč sú naše arty 100 % čisté vektory s minimálnym počtom bodov, s ktorými sa veľmi jednoducho a efektívne pracuje. V budúcnosti sa chystáme tvoriť aj riešenia pre náročnejší segment klientov, ktorí by chceli komplexnejšie schémy.

Pri každom vývoji našich obrázkov napríklad dbáme na to, aby zákazníci mali možnosť pracovať ďalej s grafikou a spájať ju pre rozličné projekty.

minimalizmus
grafika
štýl
prezentácia
art

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s