Reklama verzus.. očakávania slovenských firiem

Otvorený list pre slovenské firmy,

.. ktoré šetria na kreatívcoch. Väčšina, ak nie všetci dobrí ľudia pracujú pre zahraničný segment, kvalitné značky alebo majú vyvinuté vlastné projekty, značky. Kreatíva nie je o tom, že teraz poď k nám do kancelárie, kde nemáme skoro žiadne výzvy, nič tomu človeku neponúkneme a teraz nám niečo vymyslite, čo fungovať bude.

Takto to jednoducho nefunguje a som rada, že všetci ľudia, ktorí si to zaslúžia už pracujú tam, kde ich vedia aj ohodnotiť. Slovenské firmy zaspali dobu a zabúdajú na jednu dôležitú vec. My ( hovorím za všetkých kreatívcov, fotografov, copywriterov, ľudí z reklamiek, ktorí pracovali niekoľko rokov na sebe od rána do večera.. posúvajú sa vpred.. sledujeme stále nové trendy, konferencie, neustále sa vzdelávame, máme za sebou prebdeté noci.. ) sa nebudeme so svojimi vedomosťami deliť s ľuďmi za slovenské ceny, ktoré sa od nás očakávajú, pretože niektorí sa jednoducho teraz zobudili že im treba marketing, pretože bez neho nie sú konkurencie-schopní.

S pozdravom,
Janka ( SEO Pink Dragonfly, internetová marketingová agentúra ) ps: Niekto vám to na rovinu napísať musí, mohli sme zvoliť aj “sladkú kampaň”.. a predávať vám sny

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s