V posteli s reklamou? Žijeme reklamné časy

V minulých príspevkoch som vám predstavila nejaké nové vecičky z nášho kreatívneho ateliéru – ale, vráťme sa späť k prapodstate tohto blogu, je predsa reklamný.

To, že žijeme reklamnú dobu mi dajú za pravdu snáď všetci z vás. Veď keď sa pozrieme okolo seba – ľudia v podstate s reklamou aj spia. Majú ju na návliečkach postelí, reklamnú potlač vidíme na pyžamách, či plienkach nášho dieťaťa.

A – ako by to predsa bolo! Nebodaj si nachystáte k posteli fľašu s vodou, ak ste v noci smädní. Aj z nej na vás nežmurkne nič iného ako – reklama.

No a čo kreatívni ľudia? My riešime po zobudení, či názov produktu, ktorý uvidíte v obchode o mesiac sa začína na “n” alebo “r”. Reklamy je všade dosť, ale dobrej reklamy nie je dosť nikdy.. a toto je predsa Blog o dobrej reklame. Zajtra si predstavíme ešte nejaké zaujímavé reklamy, ktoré som si za posledný týždeň všimla.

Za našimi kreatívnymi dverami: A ešte sa chystá jedna veľká zmena v našom rebrandingu, budeme totiž Pink Dragonfly.

S pozdravom,
Guothova Janka, CEO

Good Advertising Blog : 2016. Tento blog aj všetky články na ňom sú autorské. Budeme radi, ak vám niečo dajú, ale toto nie je zdroj referátov do školy 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s