Nežné vydanie pre Covery pre dievčatá

Že nežné polovičky ružovú milujú je v marketingovom svete už stará-známa pravda. Ružová je jeden zo skvelých príkladov, čo v marketingu naozaj funguje. Osobne sa pri rozhodovaní, aký tón vyberiem pre návrh sa nechávam viesť vlastným pocitom. Ružová je farbou, ktorá ju predurčuje pre: ženské interiéry, kancelárie, detské izby.. či jednoducho všade tam, kde chceme navodiť príjemnú nežnú a hravú atmosféru. Osobne najradšej používam letné pastelové tóny či tmavšiu višňovú verziu, ktorá návrhom dodáva vintage štýl.

Model : i-pady, i-phony a laptop covery
Typ darčeku : pre všetky žienky
Dizajn : guothova / ilustrácia je originálne vytvorená našim ateliérom, dievča je ručne kreslené 100 % autorský originál

mwo,x350,ipad_2_snap.u7.png

Dizajn : guothova. Prezentované pre : Good Advertising Blog. Copyright : 2016 guothova

Hľadáte elegantný darček pre dámu na tohtoročné vianoce? Možno práve pre vás sú určené naše nové ilustrácie. Pri kreslení sa sústreďujeme na každý detail a výsledkom je tak efektná ilustrácia. Slovenská ilustrátorka predstavuje vo svojom portfóliu elegantné ženy, modelky či artworky, ktoré ľuďom majú prinášať radosť. Pridanou hodnotou je, že niektoré z nich boli publikované vo svetových módnych magazínoch. Spolupracujeme s kvalitným dodávateľom, takže vás produkt bude dlhodobo – pekný, použité farby sú trvácne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s