Pierkové kreácie pre plavky v slovensko – ruskej spolupráci

Novinka v ateliéri! Ako horúcu novinku vám predstavujeme dizajny plaviek, ktoré uzreli svetlo sveta dnes a sú založené na pierkach. Pierkové dizajnérske kúsky pochádzajú z dielne našej ruskej kolegyne.

Nové a inovatívne. Tentokrát boli plavky poňaté ako plátno a my sme naň kreslili. Nové kreácie sú svieže, nájdete v nich červenú a purpurové tóny. Do každého nášho návrhu sa snažíme vniesť dušu a urobiť ho originálny. Samozrejmosťou je vysoké digitálne spracovanie. Výsledkom je produkt vo vysokej kvalite, presne na vašu mieru.

img.jpg

img1.jpg

100 % ručná kresba
inovatívna móda
pierkové
luxusné kolekcie
vintage
fashion
art

Čo ešte nájdete v našom umeleckom obchodíku? Máme pre vás pripravené ručne vyrábané šperky od slovenských autoriek a vieme vám poradiť a vašu voľbu skombinovať v tých správnych tónoch. Náš umelecký ateliér je originálna dielňa s vlastnými nápadmi. Sme inovatívna spoločnosť, ktorá má v produktovom portfóliu viac ako 2000 kúskov, ktoré nenájdete nikde inde. Náš dizajn je totiž zárukou, že budete v ňom jedinečná.

Žilinské sukničky : sú značkou našich produktov nielen pre žilinský región. Sme hrdé, že po šiestich rokoch predstavujeme našu módu aj na Slovensku. Naša značka je mladá a inovatívna. Inšpirujeme sa trendami so zahraničia a tak u nás máte záruku, že nájdete skutočne to, čo potrebujete v atraktívnom spracovaní.

Sme dizajnérska značka zo Slovenska.

Nová autorská móda Žilina / Košice, Bratislava /

Copyrighted art fashion 2016.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s